1. PVP-KENTİ Konu Görüntüleme Yarışması Başlıyor
    Duyuruyu Kapat

%100 Türkçe server_resource kodları

Konu, 'Tüm Paylaşımlarım' kısmında MuTLu_1907 tarafından paylaşıldı.

1. MuTLu_1907

MuTLu_1907 Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba değerli Pvp-Kenti üyeleri,

Hem sabit konu sahipleri için hemde sizler için zaman harcayıp paylaşım yapan üyelerimiz ve server tanıtımlarını yaparken düzenli bir üslupla tanıtım yapan arkadaşlarımız için, bir bakımada düzenli tanıtımlar yapmanız için gıcır gıcır ve tamamen ücretsiz bir yenilik getiriyoruz.

Projemiz sanal dergidir. Yeni bir alt forumda yayınlanacak ve Pvp-Kenti alan adı (pvp-kenti.com/yayintarihi/) gibi bir başlık altında %100 flash olarak ve her ay düzenli olarak yaklaşık 30 ve üstü sayfadan oluşacak dergimize Ağustos ayından sonra başlıyoruz.

Sabit konular her ay dahil olacak, sabit konunuz yok ve bu dergide serverinizin tanıtımını görmek istiyorsanız bizzat bana yani Phoenix'e özel mesaj atarak hazırladığınız server tanıtım linkini ulaştırabilirsiniz. Her başvuran alınacak diye birşey yok. Yani çok güzel konu hazırlamanız gerekmektedir. :+)

Aşağıdaki örnek resimler, dergi şeklinde olacaktır ve aylık sabit konu almış herkez için geçerli olup, tanıtımlarını düzgün yapan üyeler başvurarak aday olabileceklerdir.

Örnek

Not: Her ayın 1 inde veya gecikmelerle 3 üne kadar düzenlenecek, belkide bazı aylar yetersizlikten çıkmayacak dergiler kısmen olabilir.

Saygılarımızla
    Pvp-Kenti Yönetimi

2. DangerForDaqqeR

DangerForDaqqeR Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: %100 Türkçe server_resource kodları

Tesekkürler.

Sayfayı Paylaş