1. PVP-KENTİ Konu Görüntüleme Yarışması Başlıyor
    Duyuruyu Kapat

Böyle Bir Sistem Tutarmı?

Konu, 'Off-Topic' kısmında By_ZooM tarafından paylaşıldı.

1. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0
    öncelikle merhaba arkada?lar ?imdi yeni bir anticheat sistemi yazıyorum
    özelliklere geçeyim in?allah beyenirsiniz vb 6 yada c++ kullanmayı d?ünüyorum

özelliler bütün hileler fix diceksiniz nasıl fix koxplar vsvs
    öncelikle bui?te hackshield kullanmak istiyorum
    vb6 yada c++ da bir program yapıcam bütün koxp isimlerini titlelerini yazıcam bu özellik niye diceksiniz programın amacı sürekli bu isimleri taraması programı açık gördü?ü anda kapatmasıdır ve sadece belirledigim isimdek exeyi calıstırır
    ba?ka exe ile girilmez ve aynı zamanda clientdeki zararlı her?eyi siliyor koxp myko tbl vsvs güncelliyor kendi kendini sürekli program kapanırsa oyun kapanıyor böyle bir düzenek kısacası böyle bir?ey yapmaya ba?ladım exeler özel olarak tasarlanıcaktır bilginize evet ?imdi bu sistemi yapmakla me?gul olcam in?allah yapabilirim bu vb6 yada c++ konusunda gökhandan yardım almayı dü?ünüyorum tabiki ederse kendisiyle daha görü?medim en kısa zamanda görü?ecegim konu altından fikirlerinizi verirseniz sevinirim

2. Lemus

Lemus Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: Böyle Bir Sistem Tutarmı?

Güzel bi sistem tutar bence.Bide bu sistemi v1311 için de yaparsanız sevinirim [: . Bide neden HackShield ?

3. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

bilmiyorum hackshield kafama yattı nedense baska bir sistem yokki yola çıkıca?ım düzgün :)

4. KOStark

KOStark Başarili Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    234

VB 6 dan böyle bir ?eyi yapman hiç sa?lıklı olmaz.. İ?ini profesyonelce yapmadı?ın sürece 5 dakika içinde kırarlar.. Anti olayı basit de?ildir ve 2-3 haftada yapılabilinicek bir ?eyde de?il. Bunun için üst seviyede C dillerinden birini bilmelisin. Visual basic ile bir yere varamazsın. C'yi iyi bilmek ise büyük çaba ister ve bir ö?renci isen kolay kolay ö?renemezsin.. okuldu , hayattı vs.

5. FLoЯa

FLoЯa Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Bunu En iyi yapan yazılımcılar daha dogrusu şirketler şöyle 1 yıl çalışsan yapamayacagın iş yok :)

6. FLoЯa

FLoЯa Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

kenke Denemekten Zarar Çıkmaz Çalışmalarının Devamını dilerim

7. ѕσηçıgℓıк

ѕσηçıgℓıк Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Güzel bir sistem anti cheat gibi olucak ama daha korumalı dıyorsun
    bence bir iki özellik daha eklemelısın
    usten notice
    bide alttan notice
    üsten gecen notice gibi alltan kayarak gecen notice yapabılırsen daha güzel olur ve 1 ilk olur

Sayfayı Paylaş