1. PVP-KENTİ Konu Görüntüleme Yarışması Başlıyor
    Duyuruyu Kapat

HeveNKo +3 item +8 Dragon SHeller Eşit Db Kolay Orjinal Joblarla Güzel Bir Pk Server

Konu, 'Server Tanıtımı' kısmında 0NaiR tarafından paylaşıldı.

1. 0NaiR

0NaiR Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    < HeavenKO 7/24 Online Server >

¦ Öncelikle 83 LvL İtemli Başlangıç. 500 np
    ¦ 83/1 Exp [LeveL Sınırı 83]
    ¦ +8 İtem +3 uniq Takı Başlangıc.
    ¦ +9 İtemlerin Bazıları Boss'lardan çıkmaktadır.
    ¦ Üzerinizdeki itemler hariç Bankada Tüm itemler Mevcut.
    ¦ Oto Üyelik.
    ¦ Oto Master.
    ¦ Oto Grade.
    ¦ Valkyrie Ekli deyildir ! ( Priest ve Mage ataklarını düzeltmek için).
    ¦ Seri R Fix.
    ¦ Savaş Bugu Fix.
    ¦ Seri Sc Engelli.
    ¦ Oto Grade
    ¦ Sınırsız Pot.
    ¦ Tüm Hiler engellidir.
    ¦ İlk 5 Clan Oto G1 İlk 10 Clan Oto g2 İlk 15 Clan Oto g3.
    ¦ Dragon Sheller Ve Normal Shellerin Defansları Aynıdır.
    ¦ Rogue master 20 Skilli aktif.
    ¦ Mage 75 Skilli Aktif.
    ¦ Stat Bugu Yok.
    ¦ Scler Sınırsız
    ¦ Krowaz İtem Eklidir.
    ¦ Cz'de Degişik Bosslar Düşmekte Ve Np Vermektedir.
    ¦ 50 Kareli 50 Karesiz Toplam 100 Simge Verilecektir.
    ¦ Guard Towerlar Tam Zevk alıcak şekilde.( Mageler NT yapabilecek Şekilde Ayarlandı )
    ¦ Krallık seçimleri oyun içi seçimlerle belirlenecektir. [Usko Stil]
    ¦ Server'a K Symbolu Eklenmiştir 10 Karus'a 10 Human'a Verilmektedir..
    ¦ Databasede Krowaz İtemleri Mevcuttur.
    ¦ Pathos Gloves Ekli.
    ¦ Herkez Eşit hiçbir Job üstün değildir.
    ¦ Np satışı np ekleme item satışı char editleme illegal item v.s. gibi hic bir durum söz konusu değildir.
    ¦ Tabi bunlar özelliklerin sadece bir bölümü daha sayamacağımız kadar özelliği var.
    ¦ Temiz dürüst ve herkeze eşit davranılan güzel bir server hepnizi bekliyoruz arkadaşlar gelip bakın bakmakla birşey kaybetmezsiniz...
    İnn Hostes'de İtemler Mevcut.

SERVER İP : 95.130.172.199
    KO PANEL : 95.130.172.199

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/9/6507.bmp

http://i1003.hizliresim.com/2010/3/9/6561.bmp

----------Yeni Mesaj : at 11:51 ---------- Önceki Mesaj :at 11:49 ----------

Konu GünceL...!!!!! Serverimiz açıktır Hemen Giriş Yapabilirsiniz...!!! ​

----------Yeni Mesaj : at 12:01 ---------- Önceki Mesaj :at 11:51 ----------

Konu GünceL...!!!!! Serverimiz açıktır Hemen Giriş Yapabilirsiniz...!!! ....​

----------Yeni Mesaj : at 12:15 ---------- Önceki Mesaj :at 12:01 ----------

----------Yeni Mesaj : at 12:28 ---------- Önceki Mesaj :at 12:15 ----------

----------Yeni Mesaj : at 12:53 ---------- Önceki Mesaj :at 12:28 ----------

2. COTY

COTY Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: HeveNKo +3 item +8 Dragon SHeller Eşit Db Kolay Orjinal Joblarla Güzel Bir Pk

sw yeni olsaydı gelirdi user ama ( Kendi Görüşüm ) .

3. 0NaiR

0NaiR Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: HeveNKo +3 item +8 Dragon SHeller Eşit Db Kolay Orjinal Joblarla Güzel Bir Pk

----------Yeni Mesaj : at 13:19 ---------- Önceki Mesaj :at 13:04 ----------

----------Yeni Mesaj : at 13:26 ---------- Önceki Mesaj :at 13:19 ----------

----------Yeni Mesaj : at 13:38 ---------- Önceki Mesaj :at 13:26 ----------

----------Yeni Mesaj : at 13:43 ---------- Önceki Mesaj :at 13:38 ----------

----------Yeni Mesaj : at 13:48 ---------- Önceki Mesaj :at 13:43 ----------

----------Yeni Mesaj : at 13:52 ---------- Önceki Mesaj :at 13:48 ----------

----------Yeni Mesaj : at 14:06 ---------- Önceki Mesaj :at 13:52 ----------

----------Yeni Mesaj : at 14:09 ---------- Önceki Mesaj :at 14:06 ----------

----------Yeni Mesaj : at 14:15 ---------- Önceki Mesaj :at 14:09 ----------

----------Yeni Mesaj : at 14:21 ---------- Önceki Mesaj :at 14:15 ----------

4. Bumbastik

Bumbastik Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Saçmalamışssın bir iki yıl öncesine ait değil maksimum 2 ay öncesine ait server tanıtımları bile aynı herşey aynı 20 gün öncesinde yaptıgın tanıtımda var bak olur olmuştur bu sorun değil ama Son ana kadar inkar ediyorsun

Kendi yaptıgın şeyi neden inkar ediyorsun madem saklıcak bişeyin yok!!!

YA nasıl adamsın cuma gününe açılış tarihi verdiğini inkar ediyorsun

cumartesiye tarih verdiğini inkar ediyorsun

serverı açamadıklarını inkar ediyorsun

face te ayzdıklarınızı silince unutuldu sanıyorsun inkar eddiyorsun burdan msj ları değiştirince oldu sanıyorsun inkar ediyorsun

,Hep söyledik bizim istediğimiz dürüsüt olun dürüst....

KANITLADIM HALA KIVIRIYORSUN HANİ HAKLSIIN DİYİP SUSUCAKTIN

YAlan söyleyen sen ve özkandan başkası yok burda adam hakaretten abnlandı yavrucuğum sallıyorsun hala ve hala

Bak çocuk Onların hepsinde açılış tarihi var. Onların hepsinde açmaya çalıştınız açamadıız yalanlarla bu işten çıkılmaz. Kanıtlayınca buraya dansöz kıyafeti giyip fotonu koyacakmısın ?
    İŞin gücün var ise uğraşamıyorsan bu işe kakışmayacaksın. Günde 2-3 saat bakarak server açılmaz..
    BEn demedim sana server aç diye
    ben demedim sana tarih ver diye
    Sen çıkmışın ben server açıcam şu tarihte açıcam diye beceremedin yine tarih verdin yine beceremedim
    hiç bişeyi beceremedim bide pişmiş pişmiş konsuyorsun hala yok istediğimde açarım yok bilmemne
    İstediğinde açarsın günde 2-3 saat baakrsın user yerinede ben sana bişey vecem onla oynarsın

|Knight Empire|Myko|Anvil Rebirth|Low Middle Class Upgrade Sistem| - PvP-Kenti

2. msj

3. msj
    War Online ~ Myko Sunucusu ~ Anvil Rebirth Upgrade - PvP-Kenti
    Konu σzкαηкѕк tarafından (Dün Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.
    ortaya çıkınca işte böylesiniz arkadaş :)
    2. msj
    4. msj
    Knight Empire - Farm (Myko Server) - Başlangıç Level +45 - Tüm Npler Sıfırlandı - PvP-Kenti
    2. msj
    ~ Knight Empire Myko Sunucusu ~ - PvP-Kenti

War Online ~ Myko Sunucusu ~ Orjinal Low Middle Class Upgrade - PvP-Kenti

Siz msj ları değiştirirsiniz diye hepsinin KSC lerinide aldım :biggrin: Joaviç kanıt istiyodun alsana kanıt. Hadi bi dansöz kıyafeti le foto çektir bi koşu hadi

Bi kıyafette ÖZKAN sen giy hadi tosunum... Ben başta belirttim ama KSC aldım diye biliyom sizi çünkü :biggrin:

Sayfayı Paylaş