Pvp-Kenti Reklam İletişim Skype : destek_925

Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalacaz ???

Konu, 'Off-Topic' kısmında exfake01 tarafından paylaşıldı.

1. exfake01

exfake01 BANNED BANNED

Arkadaşlar bir sitede gezerken buldum peygamberimizin karikatürünü çizerek grup açmışlar ve maalesef bu grubada 13binden fazla canlı(bunlara insan demek istemiyorum) katılmış..Peygamberimize yapılan bu hakarete sessiz mi kalacağız ? Ben elimden geldiğince bu yazımı her yerde yayınlayacağım ve bu grubun kapatılması için elimden geleni yapacağım..Sizde eğer Müslüman'ım diyebiliyorsanız bu grubu şikayet edin !!

FaceBook Grup Linki : Dagbladet, IKKE si unnskyld for trykkingen av muhammed tegningene!! | Facebook

Lütfen tüm çevrenizin bu grubu şikayet etmesini sağlayın..

Nasıl Şikayet Edebilirim ?
    Grup sayfasına girdiğinizde sol altta "Paylaş" butonunun üzerinde "Grup'u şikayet et" yazısına tıklayarak gelen yerdeki bilgileri doldurmanız yeterlidir !

Konuyu açacak yer bulamadım,eğer uygunsuzsa kilitleyin lütfen kaldırmayın !
  2. Heavily

Heavily <marquee><span style="background-color: rgb(0, 0, Kayıtlı Üye

Cevap: Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalac

Kaç yılın olayı dostum bu bunu yapan kişi evinde yangın çıkarak öldü diye haberler çıktı aslı varmı bilmiyorum .
  3. Phoenixxxxxxx

Phoenixxxxxxx Yeni Üye Kayıtlı Üye

Cevap: Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalac

Kaç sene oldu o olay olalı amerikalı bir adam denemişti bizi sınamak için diye mevzu açıldı ne kadar seviyoruz peygamberimizi diye çok olay çıktı ama .
  4. ∂я šqℓ

∂я šqℓ BANNED BANNED

O...u Çocukları İşte Onların dinlerine laf atsan asarlar islama laf atınca hiç bişi olmaz ohh kkeyif kahya xS

Sayfayı Paylaş