1. PVP-KENTİ Konu Görüntüleme Yarışması Başlıyor
    Duyuruyu Kapat

Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalacaz ???

Konu, 'Off-Topic' kısmında exfake01 tarafından paylaşıldı.

1. exfake01

exfake01 BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar bir sitede gezerken buldum peygamberimizin karikatürünü çizerek grup açmışlar ve maalesef bu grubada 13binden fazla canlı(bunlara insan demek istemiyorum) katılmış..Peygamberimize yapılan bu hakarete sessiz mi kalacağız ? Ben elimden geldiğince bu yazımı her yerde yayınlayacağım ve bu grubun kapatılması için elimden geleni yapacağım..Sizde eğer Müslüman'ım diyebiliyorsanız bu grubu şikayet edin !!

FaceBook Grup Linki : Dagbladet, IKKE si unnskyld for trykkingen av muhammed tegningene!! | Facebook

Lütfen tüm çevrenizin bu grubu şikayet etmesini sağlayın..

Nasıl Şikayet Edebilirim ?
    Grup sayfasına girdiğinizde sol altta "Paylaş" butonunun üzerinde "Grup'u şikayet et" yazısına tıklayarak gelen yerdeki bilgileri doldurmanız yeterlidir !

Konuyu açacak yer bulamadım,eğer uygunsuzsa kilitleyin lütfen kaldırmayın !

2. Heavily

Heavily <marquee><span style="background-color: rgb(0, 0, Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalac

Kaç yılın olayı dostum bu bunu yapan kişi evinde yangın çıkarak öldü diye haberler çıktı aslı varmı bilmiyorum .

3. Phoenixxxxxxx

Phoenixxxxxxx Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: Peygamberimizin Karikatürünü Çizip Facebook'ta Grup Açmışlar ! Sessiz Mi Kalac

Kaç sene oldu o olay olalı amerikalı bir adam denemişti bizi sınamak için diye mevzu açıldı ne kadar seviyoruz peygamberimizi diye çok olay çıktı ama .

4. ∂я šqℓ

∂я šqℓ BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

O...u Çocukları İşte Onların dinlerine laf atsan asarlar islama laf atınca hiç bişi olmaz ohh kkeyif kahya xS

Sayfayı Paylaş