1. PVP-KENTİ Konu Görüntüleme Yarışması Başlıyor
    Duyuruyu Kapat

[Yardım] Vb 6 da lisans

Konu, 'Görsel Programlama' kısmında By_ZooM tarafından paylaşıldı.

1. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0
  2. KOStark

KOStark Başarili Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    234
    Cevap: [Yardım] Vb 6 da lisans

Çok türlü lisans çe?iti yaparsın ama %96 sını a?arlar..

Basit yollar:

İp adresini alırsın kontrol edersin ancak çok basit a?arlar.
    Harddisk nosunu kontrol edersin bunuda basit geçerler.
    ---
    Zor Yollar:
    Client - Server - Client ba?lantısı yaparsınki bu senin için biraz zor olur. Çünkü araya ba?ka program sokup gerçek client gibi servera veri yollayabilirler bunun için önlemler alman gerekir. Aynı zamanda küçük bir önlem olmak için aradaki haberle?me verilerini ?ifrelemen gerek. Client açıldı?ında server'a açıldı?ını haberdar eder ve ip adresini yollar. Serverda ip adresini kontrol eder ve lisanslı ise "onaylandı" cevabını gönderir ve client açılır. İstersen serverdan kimlerin online olup olmadı?ını görebilip, mesaj gönderme gibi i?lemlerde yaptırabilirsin. Ama bu i? biraz zaman alıcı ve birazda zor bir i?..
    Bu i?lem visual basic 6 da biraz dahada zor çünkü VB 6 da 2 cliente veri gönderirken karı?ıklı?a sebep oluyor. Bu yüzden paralel ba?lantı kurman gerekir ve aynı anda 2 kod göndermemen gerekir. Her bir haberle?me için 0.6 saniye beklemen gerekir. vs. vs.. Visual basic 6'da çok geli?mi? programlar yazamazsın.. Zaten vb6 dili programlamada fazla kullanılmıyor. Genellikle di?er programlara temel atamak için ö?reniliyor.

3. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

Peki Hangi Programlamayı Önerirsin ve linki varsa iyi olur ona ba?larım. te?ekkürler birde fazla bilgili de?ilim bu konuda

4. K00Halo

K00Halo BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

Lisanslı Napcan Ki Satı?ı Olarak mı Yapcan ? Neyle Yapıcaksın AntiCheat Sa?lam Reallizt Payla?ıldı kı Gerek Yok Buna.

5. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

ne demek istiyorsun anlamı? deilim kime söylediginide anlamı? deilim varsa e?er problemin yada sorunun burdan konus e?er ba?ka sorunun varsa lütfen özel msj yada baska bi yerden ileti?ime gec konuyu me?gul etme..

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

reallizt anticheat bi i?e yaramaz ben niye paylastım eksikleri vardı launceri falan yoktu paylastım. her türlü hile her?ey açılabiliyor

?imdi gelelim niye istedigime evet satı? yapıcam çünkü soacs lisans haricinde her anticheatta koxp acılır durumda ve ben bunu engelledim bir ?ekilde cok ucuza satı? yapmayı planlıyorum ve inanmayanlar için test ip ve video çekilcektir.

6. KOStark

KOStark Başarili Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    234

Garip..... Hileleri visual basic ile engelleyebildinde lisans yapamadın ? Çok ?a?ırtıcı bir durum.

Programlama dili olarak c++ veya c# öneririm. Microsoftun sitesinde bulunmaktadır ( .Net 2008 )

7. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

xskip sourceleri aldım biraz u?ra?tım sourceler elimde var yani herkeze paylasıldı zaten 2 haftadır onunla u?ra?ıyorum. Neyse Bilgin için Te?ekkürler.

8. Armin

Armin Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

çok daha basit bir yol söyleyeyim,exe'yi launcherın içine göm :) çıkartabilen ki?i,zaten programlama bilgisi olan bir ki?idir,ki bunu yapan adamda senin serverını seçmez,ama çok tutulmaz bu sistem,destek olarak Shield kullanabilirsin,AKUMA hazırlamı?tı hani,onunla sh ve wh kapanır bu yollada olabilecek koxplar fixlenir.Çok eskiden yapmı?tım birtane kıran olmamı?tı,ama hard disk'im yandı,elimde yok,ba?layan arkada?lar için iyi bir öneri oldu?u kanısındayım,iyi günler.

9. iMacC4Ever

iMacC4Ever Yeni Üye Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Cevap Lisans 11111111 FuL 1 e bas qeç ^^

10. By_ZooM

By_ZooM BANNED BANNED

Beğenilen Mesajlar:
    0

o deil aslanım :) sen konuyu okumamı?sın galiba :) oku öyle yorum yap.

Sayfayı Paylaş