İLİŞKİ UZMANIMIZ / SİPARİŞ & SORU HATTI

KO REKLAM™
Şeffaf ve Gerçek Bir Reklam Çalışması İstermisin?
Xperia™ XZ
Mutlu KO-Reklam Müşterileri Arasında Yer almak İstemezmisiniz?

Gün geçtikçe daha da kitlelere ulaşan büyüyen bir hizmet

Hizmetlerimizin tamamı büyük bir titizlikle yapılıp, profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Tüm çalışma 24 ile 48 saat arasında tamamlanıp, detaylı rapor ile tarafınıza iletilir. Bu çalışma sonunda ortalama 200 oyuncu garantisi vermekteyiz. Sunduğumuz hizmeti toplu olarak tümünü satın alabilirsiniz, tek, tek satışımız yoktur.

İşe başlamadan önce sizden logonuz,tanıtım konunuz .txt belgesi halinde, ve bir adet görsel ve sosyal medya adresleriniz istenir.Bunla birlikte ödemeniz alınır,iş yoğunluğumuza göre 24 saat ile 48 saat arasında iş teslimi yapılır. Bir hafta sonunda çalışma etkisini göstermeye başlar.

Hem sitenize kalıcı backlink ve google gözünde yükselme sağlamış olursunuz, hemde reklamınızı serverınızı binlerce ko oyuncusu ile buluşturmuş olursunuz. Sadece bu çalışma ve facebok reklamıyla 400 user çeken Pvp Sunucusu olmuştur. KO-Reklam Ekibi, hedef kitleye daha kolay erişim sağlar, markanızın pazarlama ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri sunarız. KO-Reklam Ajansı, tüm reklam ihtiyaçlarınızı online ortamda sağlamaniza yardimci olur, işinizi zirveye taşır....

Fırsatı Satın Al
1.200 TL
750 TL
Fırsatı Satın Al
 • Facebook Reklamı
  5
  Milyon Kişiye
 • Büyük Forumlarda Banner,Sabit Konu
  300
  Bin Aylık
  Tekil Hit

 • Sms Hizmeti
  20
  Bin Kişiye
  Sms Gönderim

 • Büyük Toplist ve Forumlarda
  100
  Tanıtım
 • Facebook Gruplarında
  20
  Bin Üyeye
  Erişim

Reklam Dünyanız

3 Büyük Forum Sitesinde Reklam
Günlük Tekil Hit Toplamı 10Bin
Banner - Altforum - Sabit Konu.

Knight online oyuncularn ilgiyle takip ettiği platformlarda ücretli reklamlarınız özenle yapılır

Xperia ya mı geçiyorsunuz?<br/><b>Tüm içeriğiniz kolayca taşınır.</b>

4.5 Milyon Hayran Kitlesine Sahip Facebook Sayfalarımızda Reklam

Facebookun en büyük hayran sayfalarında gönderiniz,yada reklamınız özenle hazırlanıp yüzbinlerce kişiye ulaştırılır, Sayfalarmızın genel içeriği, online oyun,caps,komedi ve büyük haber sitesi sayfalarından oluşmaktadır. En düşük sayfamızın hayran sayısı 200 Bin'dir.

Kısa Süreli
Tanıtım Fiyatı
250 TL
150 TL
HEMEN SİPARİŞ VERİN

Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, paket hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.


 

Kullanıcı Yorumları

Hizmetimizi kullanıp yorumlarını bizlere ileten kullanıcılarımızın yorumlarını okuyarak paketimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Fatih Karalar
   

  Knightempire.us sunucusu sahibi olarak, tavsiye edebileceğim arkadaşlardır. Ayrıca samiyetleri ve şeffaflığı içinde teşekkür ederiz, çalışma yaptırldı, iş teslim alındı. Sorunsuz Hizmet

 • Bülent Yalçın
   

  Tigerko yönetimi olarak yorum yapacağım, satın aldığımız hizmetten memnun kaldık, düzenli olarak çalışacaklar listeme aldm, teşekkürler:)

 • Ozan Seven
   

  Sultanwar.com olarak aldığımız tanıtımn etkisini gördük, garanti edilen oyuncu sayısının çok daha üstüne çıkacağımıza eminim. İlgili bir kişidir, tavsiye ediyorum ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Doğan K.
   

  Ottoman Empire için bir çalışma başlattık, detaylı olarak rapor gönderildi, büyük etkisi olacağını şimdiden görebiliyorum.

 • Doğukan Sezgin
   

  Yorum Eklenecektir.

Sık Sorulan Sorular

Yoğunlumuza göre süre değişkenlik göstermektedir. Garanti edilen zaman 24 ile 48 saat arasında tüm çalışma tamamlanıp,detayl bir şekilde tarafınıza rapor ve canlı video çekimi ile teslim edilir.
Satın alma ve sipariş için, sitemizde yer alan formu eksiksiz doldurup tarafımıza göndermeniz yeterlidir, yada mail adresimiz üzerinden iletişime geçip satın alabilirsiniz. mail iletişim: [email protected]
Firmamızda bir çok ödeme yöntemi bulunmaktadr. Kredi kartıyla, ve 10 farklı bankaya eft-havale imkanıyla ödeme yapabilirsiniz. .
Forum sitelerimiz, pvp-kenti.com - ko-gamer.com - pvpforum.net
Facebook Sayfalarımızdan Sadece Bir Kaçı; fb.com/Counter.Turkiye/ fb.com/Turkwebhaber/ fb.com/kogamercom
Türkiyede en çok tıklanan ve aylık 1 milyon ziyaretçisi olan toplam 20 Online oyuncu platformunda reklamınız yayınlanır.
Smsvitrini üzerinden 20 bin Knight online veritabanlarından toplanmış numaraya reklamınz gönderilir ve 250 bin online oyuncuya mail atılır.
15 Adet Sözlük sitesinde viral şekilde reklamınız eklenir.(inci,ekş,uludağ)
Game Toplistlere Tanıtımlarınız Eklenir
KNİGHT ONLİNE OYUNCULARINDAN OLUŞAN AKTİF 20 BİN KİŞİLİK FACEBOOK Grubunda Gönderi Paylaşımı
Toplam 10 mmorpg toplist sitesinde Konunuz eklenir
ve dahası için iletişime geçebilirsiniz.
Bu paket ile daha düşük maliyetle reklam, kampanya, duyuru ve yapmış olduğunuz aktivitelerden direk olarak haberdar olacak olan hedef kitlenizin markanızı daha iyi tanımasına yardımcı olunmaktadır. Bu durum hedef kitle ile markayı yakınlaştırmakta ve iletişimi yüksek tutarak marka değerinizi arttırmaktadır.
Çalışmaya başlandıktan sonra, hiçbir şekilde ücret iadesi bulunmamaktadır. Türkiye'de iç çamaşırı, cd-dvd, yiyecekte olduğu gibi hiç bir yazılımında,online hizmetinde iadesi mevcut değildir.Son tüketici yasasında bu madde belirtilmiştir..
Tanıtım Amacıyla
Sadece bugün için %10 indirim
KAMPANYA BİTİMİNE KALAN SÜRE

Forum Sitelerinde Reklam
 • Pvp-Kenti.com
 • KO-Gamer.com
 • Pvpforum.net
 • Banner - Alt Forum ve Sabit Konu Hizmeti (3 Büyük Sitede Birden)
600 TL YERİNE
400
TL
Sony Xperia XZ 16 GB
Sosyal Medya
 • Toplam 5 Milyon Kişiye Reklam Fırsatı
 • 100 Forumda Tanıtım
 • Facebookta toplam 5 milyon kişiye ulaşan sayfalarımızda reklam fırsat.
  Ayrca türkiyede en çok tıklanan 100 Forumda Konunuz Açılır
300 TL YERİNE
160
TL
Sony Xperia XZ 32 GB
Mobil Reklam
 • 15 Bin Knight Online Oyuncusuna Sms Gönderim
 • 250 Bin Kişiye Mail Gönderim
 • 20 Bin Facebook Grubundan Gönderim
500 TL YERİNE
300
TL
Sony Xperia XZ 64 GB

Hızlı Sipariş Formu

Adınız Soyadınız
Ürün
Telefon Numaranız
Ödeme Tipi
İletişim Bilgileriniz;

Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, paket hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.