Hoş Geldiniz
Yeni Server İlanı

Knight Online Pvp Serverler


 1. Dragon Knights - ❌❌SULTANWAR.COM❌❌4.Sezon Dragon Knights✅ 10.09.2021 : 22.00'DA ✅ 50.000 TL✅ Ödül Havuzu İle Açılıyor!
 2. Sultanwar - HIRS, MÜCADELE VE REKABET
 3. Steelko - Official 28 Ağustos 2020 - Yeni Server Açılıyor - SteelKo 22xx 8 Yıllık Homeko Server
 4. ARDREAM WORLD - 62 ANDREAM SERVER - KESİNTİSİZ ANDREAM ZEVKİ - 1 MART AKSAMI 22.00 ONLİNE
 5. Knight Online Classic Deimos Myko - LogosWar: Knight Online Pvp Server - Ko Cuce PK Server
 6. www.pvptr.tk - PVPTR Knight Online Server - 10+5 - PK SERVER HERKES EŞİT - ÖZEL SİSTEM - ÖDÜLLÜ CSW - ÖZEL KRAL SİSTEMİ
 7. Logoswar - BOL PK'LI SERVER - LOGOSWAR EVRENİ | KNİGHT ONLİNE PVP | 3000 ONLINE
 8. Rise Online World - New Age Rise Online World yakında Türk MMORPG oyuncularıyla buluşuyor
 9. OldSchoolKO - OldSchoolKO'nun yeni sunucusu ATINA yeni yılın ilk günü açılıyor.
 10. ArdreamWorld - Full Item + Full PUS - CZ'de 3000 Online Oyuncu
 11. WinterKO - New World SAYANORA Açılış: 15 Ocak 2021 - v24xx HOMEKO - 20.000 TL ÖDÜL
 12. RealKO - RealKO Geri Geliyor Efsane Tekrar Başlıyor - +10 +5 - 83/1 - Hazır Item PK Server
 13. AndreamWar - ANDREAM SERVER | NP Ver Item Al | AÇILIŞ BUGÜN | DESTEK ITEM YOK
 14. TÜRKİYENİN EN KALABALIK PK SERVERİ - 1299 11 YILDIR ONLİNE PK SERVER PVPTR
 15. WinterKO - v24xx HOMEKO - 20.000 TL ÖDÜL - New World 'SAYANORA' Açılış: 15 Ocak 2021
 16. AchGame - AchGame - Kaliteli ve Uzun Vadeli Light Farm Servere 15 Ocakta Hazır OL..
 17. MykoTheGreat - 1299 db Osmanlı Maradon ( 1453 ) usko cz
 18. KOARES.FUN - Koares.Fun l 1299Myko&Farm l New Quest l OFFICIAL l 15.01.2021 22:00 GMT+3
 19. arderampvp.com - myko arderam pvp
 20. AnarchyKO - AnarchyKO is New Myko Light Farm Server

Knight Online Tarihi

Knight Online, 2002 yılında piyasaya sürülen bir fantezi MMORPG (çevrimiçi rol yapma) oyunudur. Dünyanın çoğu ülkesinde hala oynanmaya devam eden bu oyun dönemin popüler oyunları arasında yerini korumaktadır. Resmi oyun sunucuları dışında Knight Online Pop olarak hizmet vermektedir. Türkiye’de Pvp server sayısı epey fazla olan Knight Online’a Türk oyuncuların ilgisi devam etmektedir.

Knight Online Pvp Geçiş Süreci

Knight Online Pvp serverlerin oyunculara sağladığı hızlı gelişme, zaman kaybetmeden savaşmak ve her gün etkinlik yapılması asıl tercih sebepleri arasındadır. Knight Online’a ait açık kaynak kodlar Türk firmalar tarafından geliştirilip oyuncuların daha keyifli oyun deneyimi yaşamasını sağlıyor. 2021 yılında bile popülerliğini koruyan Knight Online Pvp serverler ile PK atmak ve CSW etkinliklerine katılmak mümkün…

Özel olarak ayarlanabilen bu Pvp serverlerde zorluk dereceleri de oyuncuların tercih ettiği seviyeye göre ayarlanıyor ve oyun bu sayede geniş kitlelere yayılabiliyor. Pvp oyun indirilme aşamasından önce gelişiriciler tarafından Kolay, Orta, Zor şeklinde ve Andream Server mı yoksa PK Server mı şeklinde hazırlanmaktadır. Bu hazırlıklar bittikten sonra Full Client şeklinde oyuna ait internet sitesinden indirip oynamak mümkün hale geliyor. 3 farklı zorluk kademesinden bir tanesine göre ayarlanan bu oyunlar internet sitelerinde Server Özellikleri başlığı altında son kullanıcıya bu bilgileri vermektedir ve bu sayede serverde oyun oynayacak kullanıcılar bilgi sahibi olabiliyorlar.

Knight Online Pvp Oyun Yapısı

Pvp sunucularda oyun oynamak daha basit ve hızlıdır. Oyun içerisinde yer alan Item’ler ve diğer eşyalar (Kolye ve yüzük gibi) PvP olmayan Knight Online oyununa göre daha basit elde edilebilir. Bu sayede fazla zaman kaybı yaşamadan istediğiniz itemleri rahatlıkla elde edip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyun içerisinde yapılan etkinlikler sayesinde oyun deneyimiz ve keyfiniz daha da artacaktır, yapılan etkinliklere dilerseniz klanınızda bulunan arkadaşlarınızla ya da oyuna yeni başlamak isteyen arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Yeni başlayan Pvp server oyuncusunun zaman kaybetmeden sizinle oyun oynayabilme ve PK’ya çıkabilme fırsatıda bulunmaktadır. Pop Serverlarda yapılan Madencilik ve Balıkçılık (Fishing) etkinlikleri sayesinde özel itemlere sahip olabilirsiniz.Zaman kaybetmeden eğlenmek ve kazanmak isteyen kullanıcılar Pvp serverleri tercih etmektedir. Knight Online’da para ile satın alabileceğiniz bazı ürünler Pvp sunucularda oyunculara hediye edilmektedir ve bu sayede oyuncunun cebinden hiçbir şekilde para çıkmaz.

Knight Online PvP Serverler, kendisi için vakit ayıran oyun sevenlerin keyifli bir PK deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Sizin için yazının alt kısmında Pvp Serverlerin avantajlarını aşağıda listeledik.

 • Güvenli
 • Hızlı
 • Kalabalık Server
 • Hatasız Oyun
 • Hilesiz Oyun
 • Ödüllü Etkinlikler