Hoş Geldiniz
Yeni Server İlanı

LegendsEmpire


 

 

 

 

 

[MEDIA=youtube]-cEKSIdWTxw[/MEDIA]

 

 

TÜRKİYENİN EN İYİ V.1299 HOMEKO SERVER 

 

Merhaba Arkadaşlar Ben MuratBey

Bildiğiniz üzere v12xx & v24xx version birçok serverda GameMaster ve Yayıncı olarak çalıştım. Sizlerin yoğun istekleri üzerine herşeyiyle tamamen bana ait olan LEGENDSEMPİRE.NET 1299 Homeko Serverini Hayata geçirmeye karar verdim. Umarım hep birlikte bolca eğlenip güzel vakit geçireceğimiz bir serüven olur. Tüm Homeko severleri ve KoCuce ailesini bekliyorum, Sevgilerle.

 

 

 

 

 

LegendsEmpire.Net  V.1299 Homeko Server

Yeni Sunucu 'ROHAN' 

OFFİCİAL 6 KASIM CUMA 21:00

 

 

 

 

 

BAŞLANGIÇ 83 LVL SKİLLER AÇIKTIR.

+8 İTEM +1 TAKI SON (GÜNCEL UPGRADE ORAN İÇİN TIKLA)

GÜNCEL UPGRADE ORANLARI İÇİN (TIKLA)

CZ ARKASI BF CANAVARLARINDA +5 UNİQ SİLAH VE +0 TAKI KASABİLİRSİNİZ.

ONLİNE KAL GEM KAZAN SİSTEMİ VE BAHÇE FARMINDA GEM KASABİLECEKSİNİZ.

TÜM EVENTLER AKTİF BDW,LUNAR,JURAİD,LASTMAN,DEATHMATCH,ARDREAM,HOLYLAND GİBİ.

 

TL ÖDÜLLÜ CSW - VS TURNUVALARI  

 

VE DAHA FAZLASI İÇİN HEMEN ARAMIZA KATIL.

 

 

 

 

 

 

[CODE][Server]

Count=1

IP0=login.LegendsEmpire.Net

[Version]

Files=1299

[IncludeExe]

Last=1299[/CODE]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ArdreamWar Event

 

Ardreamwar event'e moradon townda bulunan event manager adlı npcden giriş yapabileceksiniz bu event süreleri sabitlendikten sonra gün içersinde 1 kez aktif edilecek.Ardreamwar event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılacaktır.Ardreamwar event'da sizleri ne bekliyor olacak onlardan bahsedelim Collection Race Event coğunuz cr eventini bilir ardreamda daha aktif olacağına inanıyoruz czye göre map olarak biraz daha küçük olduğu için. Kill Quest ör; Sizden ardreamwar eventinde 200 kil kesmenizi isteyeceğiz her 200 kil kestediğinizde sizlere içersinde hem pus hemde ulasılması zor uniq itemleri barındıran random chest gelecek. Ardreamwar event'ında Emc/Lfc deki bulunan bazı boslar olacaktır ör; (Atilla).Ardream war event'ında towna damageleri kapattık yani olası bir town kapatma olasılığı olamaz karşı ırk sizin towna giripte size damage atamaz ve ek olarak guard towarların damageleride oldukça yüksek büyük ihtimal ile tek atacaktır.

 

 

 

Ronark Land Random Bowl Bos Drop

 

Cz bowlda bulunan bosların droplarını güncelledik örnek cz bowlda Bach saatini tutupta cıkmasını bekleyen partyler oluyor bunun yerine ek olarak bir sistem getirdik. Cz bowlda bulunan tüm bosların içersinde random drop ekledik. Yani herhangi bir bostan en değerli itemi cıkarabileceksiniz. Rol,Rom,Roc,Eme,Pe,Sse,Giga,SS ve Hammerlar vs. gibi yani bowlda bulunan tüm bos droplarını tek kod haline getirdik. Ör; Bach Rol atıyor ek olarak bir adet rastgele drop kodu ekledik o rolun yanında giga vs. gibi bowl bos droplarını atabilir ihtimal %5 dir. Chaos boslarında %20. Bunu yapma sebebimiz başta bowlun canlı olabilmesi ve her bosun eş değer görebilmesidir.

 

 

 

 

New Deathmatch Event

 

Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.

 

 

 

Random Chest

 

Border defanse war , Collection Race gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.

 

 

 

 

 Oyun İçi Aktif Job Ve Ncs İşlemi

 

Rahat bir şekilde  job değişimini yapabilmeniz için sürekli oyundan cıkmanıza gerek yok. Moradona eklediğimiz bu npc sayesinde artık oyun içersinde ncs ve job değişiminizi oyundan cıkmadan yapabileceksiniz. Paneldeki uyarı yazısını okumayan bazı kişiler içinde getirmiş olduk bu sistemi çünkü bu şekilde iteminizi istemiyerek yanlıslık ile heba etmeyeceksiniz. Npcye job değişimi yapmanız gerektiği zaman üstünüzde item var ise yapamazsınız hera var ise yapamazsınız. Npc tarafından uyarılırsınız ve bu şekilde herhangi bir iteminizi hem kaybetmessiniz hemde rahat bir şekilde oyun içersinde aktif jobunuzu değiştirebilirsiniz. 

 

Irk Değişim İşlemi Panel Adresimiz Üzerinden Ücretsiz Yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Ücretsiz Kanat Değiştirme

 

Moradon bölgesinde bulunan bu npcden pustan aldığınız kanat ınızın şeklini ücretsiz bir şekilde değiştirebileceksiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ko Cuce - Knight Online Pvp - Knight Online İndir - Knight Online Kayit - Ko Pvp - Homeko - Homeko Server

 

Site Adresi: legendsempire.net