1. Reklamlar Hakkında Önemli Duyuru Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
  2. Bizimle Çalışmak İster misiniz ? Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre PvP-Kenti Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Alım & Satım bölümü ve kurallar (02.12.2015)

Konu, 'Alış & Satış Alanı' kısmında Champion tarafından paylaşıldı.

1. Champion

Champion Kıdemli Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    281
    Merhabalar,

Alım & Satım bölümünü yeniledik ve sizlere daha huzurlu bi alış veriş sistemi hazırlama ortamı sunmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuzki alım & satım bölümleri moderatör onaylı konu sistemleri çalışıyor.

Minumum : 24 Saat içerisinde onaylanır.

Alım & Satım Kuralları

• Satışını yapacağınız ürünün detaylı bir şekilde sunulması gerekmektedir.
    • En az 1 adet Telefon ve MSN/Mail adresi olmak zorunda.
    • Satıcının ürününü kötüleyecek yorum yapmak / satış linki vermek yasaktır. (Sahtekarlık olduğunu düşünürseniz yönetici ile irtibata geçin.)
    • Daha önce paylaşılmış olan bir dosya veya kodun satışı mümkün değildir.
    • En az 1 Resim veya Video olmalı.
    • Eğer sunucu satıyor iseniz Firma bilgileri ile birlikte YS-E & Vergi numarası eklemeniz gerekmekte.
    • Sahibi olunmayan dosyaların/anti hilelerin satışı (geliştirilmiş olsa dahi) yasaktır.
    • Satış Konularınızda daha önceden benzeri paylaşımlar var ise bunun satışı yasaktır.
    • Sattığınız dosyanın size ait olduğunu kanıtlamalısınız.
    • Alım & Satım konuları moderatörlerimiz tarafından onay şeklinde açılmaktadır. Onaylanmayan konular için Mod,Admin,Yönetici arkadaşlara Özel Mesaj atıp Neden onaylamadınız vb. tarzda özel mesaj yollamayınız, Dikkat'e alınmadan cevaplanmayacaktır.
    • Satış işlemleri tamamiyle alıcı ve satıcı arasındadır. Her hangi illegal bir durumda Pvp-Kenti sorumlu tutulamaz!
    • Alım yaparken detaylı açıklamalarda bulunmak zorundasınız.
    • Alım & Satım konularına yorum yaparken aşşağılayıcı, saygısızlık, küfür, fiyat konusunda gereksiz yazılar, +++++, up, asdasdasd, vb. Gereksiz şeyler yazanlar forumdan uzaklaştırılır. Eğer Konu sahibi bunu yaparsa konusu silinir ve yeniden konu açsada katiyen onaylanmaz!

Forum içi satışlarda yaşanılabilecek sahtekarlıklardan forumumuz sorumlu değildir.

Satış konusu açan üyeler bu kuralları okumamış olsa bile kabul etmiş bulunur,
    eğer konuda ihlal görünürse satış konusu onaylanmaz.

2. aksaak

aksaak Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ses Yalıtım malzemelerinin genel amacı istenmeyen sesleri engellemede yüksek performans sağlamaktır. Ses yalıtımı yapılacak mekandaki şikayet ve isteklerinize göre doğru malzeme kullanımı önemlidir. İhtiyaca ve şikayetlere göre malzeme kullanımı alandan ve maddi olarak size tasarruf sağlayacaktır. Teknik ekibimizden hangi ürünü kullanmanız gerektiğine dair bilgi alabilirsiniz.

Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses problemlerini gidermek amaclı kullanılır tek başına güçlü sesleri kesmek amaçlı kullanılmazlar. Ancak konuşma sesleri gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirler bunun dışında adından da anlaşılacağı gibi akustik mekanlarda kullanım alanına sahiptirler. Piramit, Yumurta, Labirent gibi formlarda üretilebilir yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Uygulamaları çok kolay ve yanmaz ürünlerdir.

ses izolasyonu, ses yalıtımı

3. aksaak

aksaak Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ses yalıtımı yapılacak ortama göre kullanılacak malzeme değişken gösterir.Bunun sebebi her ürünün ses yutum değerleri birbirinden farklıdır. Yapılacak ile istenmeyen rahatsız edici sesler azaltılabilir fakat tamamen engellenemez. Sesin zararlarını en aza indirmek için ses izolasyon malzemeleri arasında yüksek sesleri azaltmak için ses yalıtım süngerleri kullanılır.Duvarlarınızda kullanımını tercih ettiğiniz akustik süngerler, ev içerisinde yankı oluşumunu engellemektedir. ISO ve TSE kaliteleri ile yanmaz özellikle olan bu süngerler siyah renktedir. Yalıtımın yapılmasını istediğiniz yerin akustiği dikkate alınacak bir durum ise akustik paneller ve diğer akustik süngerler (basotect melamin sünger, tekno touch sünger,basstrap sünger,vicoustic flexi a50 sünger) tercih edilebilir.Yanmaz özelliği ve düşük yoğun olan Basotect melamin süngerin gelişmiş ses kesim gücü bulunmaktadır.

ses izolasyon, ses izolasyon malzemeleri

Sayfayı Paylaş