Blade&Soul Oyun Tanıtımı kısa özet!

#1

Anime Tanıtımı:
Aka Sword Klanı adına çalışan bir suikastçidir. Ustası Hon'u öldüren kadın Jin Valel'in (Oyunda Jin Seoyeon) peşinden maceraya atılır. Jin Alka'nın aksine suikastçı olarak insanları öldürmek yerine, KAos Enerjisi'ni kontrol eden zalim bir şeytan misali insanları öldürmektedir. Yolculuğu sırasında Alka, Hepsi kendi yolunda ilerleyen üç büyük savaşçı kadın ile karşılaşır ve ölen ustasının son isteği olarak suikastçi yaşamını arkasında bırakmaya çalışır.
Jin Valel ( Jin Seoyeon)

İzlenmesi gereken animelerden birisidir. Hikayesi konusu gayet güzel ve sürükleyicidir. Tabii ilk başlarda hikayeyi tam olarak anlayamayabilirsiniz. Ben oyununu oynayıp tüm hikayesini bitirmiş birisi olarak animenin içinde geçen tüm konuyu anlayabiliyorum. Anime'de tam olarak anlatılmamış çünkü. Oyunda tüm cinematic'leri izledim ve konuyu kendim yaşadığımdan ötürü çok zevk aldım izlerken sürükleyici birşeydi. Sizlere tavsiyem oyunu oynayıp tüm hikayesini izleyip konuyu anlamanızdır.

Oyun Tanıtımı:

Kötülüğün tehditi altında mükemmel güzelliğe sahip bir Dünya.
Binlerce yıl süren barış sona geliyor. Acemi Wind Imparatorluğu güçsüzleşen Stratus Imparatorluğunu devirip dört kıtayı birleştirerek yeni eşitlik çağını başlatmak istiyor. Her ne kadar bu ordu gücü ile sağlanacak olsada. Bu ölümcül sorun ve çekişmenin arasında eski Darksiderlar ortaya çıktı, insanlar kendi aralarında savaşırken bu kötü planı ortaya çıkarıp Dünya'yı kim kurtaracaktı.
Dövüş Sanatları Birliğine Katılıp binlerce yıl süre gelen bu barışın sağlanmasında Stratus Imparatorluğuna yardım edecek misin ?


Çekişme yüzünden tehlikede olan bir barışın tarihi;
Uzun aman önce Karanlık Kapı'nın açılmasıyla salınan şeytani Chi tüm Dünya'yı kaos çağına sürükledi. İnsanlar feryat ettiğinde Ulu Diyar'ın ustaları bu şeytani yaratıkları Dünya'dan def etmek için Ulu Chi'ye sahip en güçlü dövüş sanatları savaşçılarına emir verdi. Ölümcül son karşılaşmada bu kahramanların en iyileri Karanlık Kapıyı sonsuza kadar mühürlemek için kendi Chi'leri ile bezenmiş " Dört Lord'un Sütnununu" inşaa ettiler. Hayatta kalan bu Dövüş sanatları savaşçılar 4 Büyük Usta oldular ve sonsuza kadar diyarı koruma görevini üstlendiler.
4 büyük dövüş sanatları ustaları:


Fakat, yüzyıllar sonra Jin Seoyeon isimli azimli dövüş sanatları üyesi bu şeytani chi tarafından yozlaştırıldı ve 4 Büyük Usta ile anlaşmazlığa düştü. Bu büyük Ustaların güçleri tarafından ezilen Jin Seoyeon mağlup oldu, ama son nefesiyle kendini Karanlık Tanrı'ya sundu. Şimdi 4 Ustanın Sütununu yerlebir edip Nather Diyarını onurlandırmak için geri döndü. Ama önce Karanlık Kapı'nın anahtarı olarak bilinen Cehennem Anahtarını ele geçirmeliydi ve nerede bulabileceğini de çok iyi biliyordu....


Oyun sürekli güncellenmektedir ve çok sayıda karakter vardır. Ben şuan sabırsızlıkla yeni gelecek olan karakteri bekliyorum. Gunner adı üstünde silah kullanan bir karakter mükemmel ötesi skill animasyonları ve komboları bulunmaktadır. O karakter geldiği gibi hemen onu açıp ve başlıyorum eğlenmeye. Sizlerde oyuna başlamayı düşünüyorsanız karakter tanıtım videolarını izleyerek kendinize uyacak oynarken eğlenip zevk alacağınız karakteri seçin ve öyle başlayın. Siz oyunu ciddi olarak düşünüp oynamayı düşünürseniz bir olay var. Bu oyuna boost getirildi Ncoin ile shoptan 50 lv boost alıyorsunuz karakteri lv maxlıyor ve başlangıç itemleri veriyor. Yalnız sadece 50 yapıyor bunun birde master levelleri vardır onu kendiniz kasacaksınız. Oyunda gold herşey demek çünkü itemlerinizi gold sayesinde yükselteceksiniz her oyunda olduğu gibi kısaca. :) Bu oyundan para bile kazanabilirsiniz. Oyunda yeteri kadar kendinizi geliştirirseniz artan goldlarınızı oyunculara ya da sitelerede satabiliyorsunuz alıcısı çok bulunuyor. Ben bu oyunu ticarete döktüm diyebilirim size. Çok sayıda karakter ve gold sattım. Yaz geldi oyunlar oynayacaksınız bence bir düşünün derim bu oyunu tavsiye ederim sizlere. Hızlı kasmak gelişmek için birşeyler almanız gerekebilir. Birşeylere yatırım yapmadan kazanç sağlamak zordur çünkü. Ben bu oyunu öğrendikten sonra karakter satın aldım ve onunla çok yüksek miktarda kazanç sağladım yani ektiğimi hasat ettim. Türkanime ve animeler.net üyelerine ufak bir ipucu vereyim. Ben kastığım goldları sattığım siteyi söyleyebilirim. Daha doğrusu ncoinlerimi alıp goldları sattığım goldları verip karşılığında ncoin aldığım siteyi söyleyebilirim. Oyunu öğrenirseniz size bu yaz eğlence çıkartıcaktır.
 
Üst