1. Reklamlar Hakkında Önemli Duyuru Tıklayınız
  Duyuruyu Kapat
 2. Bizimle Çalışmak İster misiniz ? Tıklayınız
  Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre PvP-Kenti Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

ITEM TABLOSUNUN DETAYLARI AÇIKLAMASI.!

Konu, 'Gerekli Bilgiler' kısmında kaerongame tarafından paylaşıldı.

 1. kaerongame

  kaerongame Üye
  Kayıtlı Üye

  Kayıt:
  7 Kasım 2016
  Mesajlar:
  311
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  SKİLL TABLOSU AÇIKLAMALARI .

  Hidden Content:
  Linkleri Görmek İçin Lütfen En Alttan Konuya Mesaj Yazınız.
   
 2. aksaak

  aksaak Yeni Üye
  Kayıtlı Üye

  Kayıt:
  6 Mart 2017
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ses izolasyonu uygulamalarının bir vazgeçilmez yeri de tabi ki evlerdir.Rahat bir uyku çekmek,hiç kaçırmadığınız bir diziyi rahat sessiz bir ortamda izlemek,takımınızın maçını komşulardan şikayet almadan izlemek istiyorsanız bunun tek çözümü ses izolasyonu evinizde uygulatmak.Veya üst kattaki komşunuza misafir geldiğinde oluşan o gürültüden kurtulmanın yolu tavana ses izolasyonu yaptırmak.Neden ses izolasyonu için bu kadar ısrar ediyoruz ?

  Ses basit bir şey gibi görülse de aslında zaman geçtikçe sağlığa zarar verecek bir hale gelebilir.Ses izolasyonu fiyatları yapılan uygulama alanı için bile değişebilir.Ses izolasyonu uygulamaları için çeşitli ses izolasyon malzemeleri bulunmaktadır.Bazı ses izolasyon malzemeleri hem ses hemde ısı yalıtımı içinde kullanılabilmektedir.

  Evlerde yapılan ses izolasyon uygulamaları sayesinde dışarıdan gelen sesler ortama geçişte engel olacaktır. Ses karmaşalarını sizden uzak tutacak bu uygulamalar ile daha kaliteli bir ortam elde edebileceksiniz. Evlerde yapılan ses izolasyonu uygulamaları ile hem siz komşularınızın gürültüsünden hemde komşularınız sizin gürültünüzden kurtulmuş olur.

  ses yalıtım malzemelerises izolasyon malzemelerises yalıtımı
   
 3. umut90

  umut90 Yeni Üye
  Kayıtlı Üye

  Kayıt:
  19 Aralık 2009
  Mesajlar:
  5
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  111111111111111111
   
 4. symbol54

  symbol54 Üye
  Kayıtlı Üye

  Kayıt:
  14 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  125
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  teşekkürler
   

Sayfayı Paylaş