1. Reklamlar Hakkında Önemli Duyuru Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
  2. Bizimle Çalışmak İster misiniz ? Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre PvP-Kenti Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Kurgu Gücü | Kişisel Sayfam

Konu, 'Kişisel Sayfa' kısmında Fearsion tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Fearsion

Fearsion Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim. 28 yaşındayım. Bekarım. Hayatta en çok sevdiğim şeylerden biri de yazı yazmaktır. Yazı yazmayı yaklaşık 12 senedir yapıyorum. Şiirinden tutun makalesine kadar her şeyi yazmayı çok severim. Bunun üzerine kendime bir blog oluşturdum ve sürekli orada yazıyorum. Blogum Kurgu Gücü adlı blogdur. Bu blogda yaklaşık 2 senedir aktiftir ve orada eğlence amaçlı bilgi veren konular paylaşıyorum. Açıkçası yazı yazmak benim için bir hobi haline geldi ve yazmaktan asla bıkmıyorum. Eskiden kağıda döker yazardım ama şimdi genelde bilgisayar üzerinden yazmayı tercih ediyorum. Tabi hala kalemi bırakmış değilim.

Bunun dışında Futbolu da çok severim. Kitap okurum. Gülerim :) Her şeye inat gülen biriyimdir.

Sizlere de tavsiyem her şeye herkese inat gülün.

Sayfayı Paylaş