Duyuruyu Kapat
TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre PvP-Kenti Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Muhabbet Köşesi

Konu, 'Off-Topic' kısmında ReaperFather tarafından paylaşıldı.

1. ReaperFather

ReaperFather Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhaba,

Değerli arkadaşlar, muhabbet forumunu gördüm hemen girdim ancak Şu anda açtığım başlığı görmeyi umuyordum fakat bir çok farklı muhabbet başlığı gördüm ama bir tane sabit muhabbet başlığı bulamaıdm. Muhabbetin bir başlık altında yürütülmesi daha hoş olur. Şimdiden herkese bol sohbetler dileyerek, başlığın sabit yapılmasını rica ediyorum.

Dip Not : Kısaca kendimi tanıtacak olursam, Klanlar.org da Forum Admini olarak görev yapıyorum, Oyunu oynuyan bir çok arkadaşımız beni bilir. Bu forumada ilgi duyar arada ziyaret ederim. Tekrardan bol sohbetler.

Ve ve ve buda ilk mesajım olsun :)

Saygılarımla

2. ReaperFather

ReaperFather Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: Muhabbet Köşesi

Konuyu açtığımdan beri hiç kimse yazmamış. Arkadaşlar bu kadar oyuna düşkün olmayın arada muhabbet etmeyide bilin.

3. yurdakul

yurdakul Yeni Üye
    Kayıtlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Cevap: Muhabbet Köşesi

herkese cümleten selamun alaeykum

Sayfayı Paylaş