Duyuruyu Kapat
TCK 20. Madde ile 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasına göre PvP-Kenti Server Tanıtım forumumuzdaki mesajlardan dolayı doğacak tüm sorumluluk mesajı yazan üyeye aittir. Tüm hukuksal şikayetler için buradan bizimle iletişime geçmeniz halinde en geç 1 hafta içinde gerekli işlem yapılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

PvP-Kenti Son Gelişmeler

Konu, 'Forum Duyuruları' kısmında RoTrKO tarafından paylaşıldı.

1. RoTrKO

RoTrKO Guest

Tekrardan Merhaba PvP-Kenti Üyeleri,

PvP-Kenti ilk sahibi olarak 2012 yılında komple devrederek satmıştım, aradan 6 sene daha geçmesine rağmen tekrardan PvP Kenti yönetimine dönmüş bulunmaktayım.

Forum uzun zamandır olduğu gibi bırakılmış ve biraz çeki düzen vermenin zamanı geldi :)
    İlerleyen günler/haftalar içerisinde forum üzerinde bir çok değişiklikler ve yeniliklerin farkına varıcaksınız, bu konuyu bütün herşey bitene kadar ve stabilize edilene kadar güncelleyeceğim.

Forum yapısında yapılan çalışmalar:
    • Sunucu üzerinde optimizasyon ve gerekli performans yükseltme çalışmaları [Tamamlandı]
    • Forum Tasarımı [Tamamlandı] - Değişebilir
    • Forum Eklentileri, Oyuncu ve Server Sahiplerine İlgili Düzenlemeler [Devam Ediyor]
    • Mail Sistemi [Tamamlandı]
    • SEO Çalışması [Devam Ediyor]
    • PvP-Kenti Özel Paylaşımlar ve Oyun Geliştirme [Başlamadı]
    • Yönetim Ekibine Alımlar (Moderatör, Yönetici v.b) [Başlamadı]
    • XenForo Versiyon Upgrade - 2.0 [Başlamadı]
    Detaylı bir şekilde devamı kısa sürede güncellenicektir.

Son Güncelleme: 2 Nisan 2018 | 13:32

#1 RoTrKO, 24 Mart 2018
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Nisan 2018
  2. RoTrKO

RoTrKO Guest

Yeni çalışmalar eklendi ve ekli olan çalışmalar güncellendi.

3. RoTrKO

RoTrKO Guest

Cuma gecesi [6 Nisan 2018] yapılacak olan XenForo upgrade çalışması eklendi. Forum versiyonu 2.0 yükseltilecektir.

Sayfayı Paylaş